100PCS FTTH SC UPC single-mode fiber optic SC UPC hurtig stik FTTH Fiberoptiske Hurtigt Stik SC Stik Gratis fragt


Ny vare

kr217.21

kr255.54

-14%



Tags: FIBER, fiber optic, 100 hurtige conector apc, 1x16, gpon onu, ftth værktøj, stik sc, sc apc quick connector, ftth-nøgle box, korea optisk fiber cleaver.

100PCS FTTH SC UPC single-mode fiber optic SC UPC hurtig stik FTTH Fiberoptiske Hurtigt Stik SC Stik Gratis fragt

Jeg kan forsikre dig, at kvaliteten af vores produkter for at sikre, at vi giver dig den bedste service for at sikre den hurtigste levering, mest sikre måde at levere varen til dine hænder!Hvis du har spørgsmål efter at have modtaget produktet, eller har problemer med kvaliteten, er du ikke i panik, du er velkommen til at indsende tvister, bedes du kontakte vores kundeservice, vil vi give dig den mest tilfredsstillende svar!Happy shopping, mange tak

Produkt-Egenskaber

Levering pre-indlejret FTTH SC/APC fiberoptiske quick connector

Funktioner:

1. FTTH-projektet anvendelige

2. Field installable

3. Indsæt tab mindre end 0.15 dB

4. Metal V-form hulrum, der fungerer godt i for høj og lav temperatur

5. Installation af mindre end 1 minut

6. Pålidelig og overlegen optisk ydelse

7. Kabel-test Trækstyrke i overensstemmelse med Telcordia GR-326-COR

Ansøgning:

1. Distribution rammer

2. Vedligeholdelse eller nødstilfælde restaurering af fiber netværk

3. Patch paneler

4. FTTH-Forretninger

5. Området ord

ITEM

Tekniske Parametre

Gælder for

Drop kabel - / kabel Indendørs

0.9 mm Tight Buffer Fiber, 2,0 mm, 3,0 mm Drop Kabel

Optisk fiber diameter

SM(9/125), MM(50/125, 62.5/125)

125µm ( 657A & 657B )

Tight buffer diameter

250µm

Fiber tilstand

Single mode

Drift tid

Om 100s(ingen fiber klip)

Indsætte tab

≤ 0.3 dB(1310nm & 1550nm)

Return loss

> 50db(PC), > 55 db(UPC), 65db(APC)

Fastgørelse styrke af nøgne fiber

>5 N

Fastgørelse styrke af nøgne fiber holder

>10 N

Trækstyrke

>50 N

Ved hjælp af temperatur

-40~+75°C

On-line trækstyrke (20 N)

IL ≤ 0,5 dB RL ≤ 5dB

Mekaniske holdbarhed (500 gange)

IL ≤ 0,5 dB RL ≤ 5dB

Drop-off test (drop-off højde 4m,når per retning, totalt 3 gange)

IL ≤ 0.

Billede

1) Vi accepterer Alipay, West Union, TT.Alle større kreditkort accepteres, gennem sikker betaling processor ESCROW.

2. Hvis du ikke kan kassen gang umiddelbart efter auktionen tæt, vent et par minutter, og prøv igen.

3) Hvis du ikke kan kassen umiddelbart efter auktionen tæt, vent et par minutter, og prøv igen Betalinger skal være afsluttet inden for 3 dage.

1.WORLDWIDE SHIPPING. (Bortset fra nogle lande og APO/FPO)

2. Ordrer, der blev behandlet efter rettidig betaling kontrol.

3. Vi kun leveres til bekræftet ordre adresser.Din ordre adressen SKAL MATCHE din Shipping adresse. 4. De viste billeder er ikke den faktiske vare, og er kun til reference. 5. SERVICE TRANSIT TID er fastsat af luftfartsselskab og udelukker weekender og på helligdage.Transit tider kan variere, især i feriesæsonen. 6. Hvis du ikke har modtaget din forsendelse inden for 30 dage efter betalingen, bedes du kontakte os.Vi vil spore forsendelsen, og komme tilbage til dig hurtigst muligt med et svar.Vores mål er kundernes tilfredshed! 7. På grund af lager status og tid forskellene, vil vi vælge at afsende din vare fra vores første ledige lager til hurtig levering. 8.Leveringstid:

Hvis din fragt vejer op til 20 kg eller derover, eller har du brug for større mængder, kontakt os eller mail til os, vil vi give dig nye emballage-specifikationer, så prøv vores bedste for at spare nogle omkostninger til transport for dig, og så, at det produkt, pris, der kan være til nogen fordel for dig!

Vi er en stor fremstillingsvirksomhed grupper i Kina, vi sælger gennem Alibaba, der er eneste formål ,det er bedre at fremme vores produkter,er alle vores virksomhed, produkter, der leveres direkte fra fabrikken, så kontakt os , håber at etablere langsigtede venlige og gensidige samarbejde mellem hinanden !

Vi leverer 6-12 måneder garanti.Hvis varen er defekt, bedes du underrette os inden for 3 dage efter levering.Alle varer skal returneres i deres oprindelige tilstand, med henblik på at kvalificere sig til en refusion eller ombytning af varer.Elementer, der returneres efter 15 dage for levering er kun berettiget til reparation.Køber er ansvarlig for alle forsendelsesomkostninger.Når du køber, betyder det, at køber har givet stiltiende samtykke til politik.Hvis yderligere oplysninger, er du velkommen til at kontakte os, vi vil arbejde med dig for at nå win-win.

Vi opretholder høje standarder for kvalitet og stræber efter 100% kundetilfredshed!Feedback er meget vigtigt, at Vi anmoder om, at du straks kontakte os, FØR du giver os, neutral eller negativ feedback, så vi på tilfredsstillende vis kan løse dine problemer.Det er umuligt at løse problemer, hvis vi ikke kender dem!

Model-Nummer FTTH Fiberoptiske Hurtigt Stik
Diameter
Tilstand
Mærke ZHWCOMM
Oprindelsessted Kina
Mængde 100pcs
Holdbarhed
Exchange
Repeterbarhed
Opbevaringstemperatur

Skriv en anmeldelse

100PCS FTTH SC UPC single-mode fiber optic SC UPC hurtig stik FTTH Fiberoptiske Hurtigt Stik SC Stik Gratis fragt

100PCS FTTH SC UPC single-mode fiber optic SC UPC hurtig stik FTTH Fiberoptiske Hurtigt Stik SC Stik Gratis fragt

Relaterede varer